ARZUM DETOX

Hakkımızda

Misyonumuz

Kişisel bakım ve kozmetik sektöründe her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek lider firma olmak ve bunu sürdürmektir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentileri ötesinde değer yaratarak ürün ve hizmet sunmak ve kişisel bakım ve kozmetik sektöründe elde ettiğimiz başarılarımızı gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile başarılı firmaların içinde yer almaktır.

İŞİMİZDE LİDERİZ

Biz Kimiz

En iyiye ulaşmak için gereken insan kaynağı, teknik bilgi, donanım ve deneyime sahip bir kuruluş olarak global anlamda başarı için yüksek motivasyon ve sonuç odaklı işlerimiz ile fark yaratmak için yılmadan çalışırız.

Yenilikçi ve yaratıcıyız

İnovasyonun öneminin farkında olarak araştırma ve geliştirmeye önem vermekte olup zamanın ötesini yakalamak için insan kaynağına ve üretim tesislerimize sürekli yatırım yaparız.

Müşterilerimizi lider yapmak için çalışırız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak fark yaratan ve yüksek kaliteli ürünlerimiz ile onları rekabetin ötesine taşımayı hedefleriz

Güveniliriz

Müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımız ile illişkilerimizi süreklilik, şeffaflık, güven esasına göre yürütür, söz ve taahhütlerimizi mutlaka zamanında yerine getiririz.